TELİF HAKLARI


http://www.ekmeksanati.com adlı İnternet adresinde kayıtlı yazılar, bilgiler, resimler "SİZDEN GELENLER" bölümü hariç olmak üzere bilginin paylaşımı ve ekmek yapma kültürünün gelişimine katkıda bulunmak amacıyla belirtilen Misyon  doğrultusunda kaynak gösterilmek suretiyle kullanılabilir.


Ancak, Sizden Gelenler Bölümündeki  yazı, resim, tarif, öneri vb. bilgilerin kullanılması ancak gönderen kişinin yazılı izni alınması ile mümkündür.


Adı geçen İnternet adresinde mevcut yazı, tarif, resim, öneri vb. bilgilerin tamamı İnternet sitesini hazırlayan kişi tarafından konulmuş olup, daha ziyade tecrübe ve deneylere dayanmaktadır. Uzun süreli araştırma ve denemelerden ortaya çıkmış bilgilerin hızlı bir şekilde aktarımı ve paylaşımı amacını gütmektedir. Dolayısıyla konunun önemi, yapılan uğraşının detaylı olması ve çeşitli malzeme ve ortamlarda çalışılıyor olması dolayısıyla dikkatli olunması, gereken her türlü önlemin alınması, belirli bir yaşın altındaki çocuk/bebeklerin uygulamalara ve ortama dahil edilmesinin önlenmesi, özellikle sıcak materyaller ile çalışırken azami özen ve dikkatin gösterilmesi gerekmektedir. İnsan, hayvan ya da çevreye yönelik olarak en küçük bir hasar, zarar ya da ziyana meydan verilmemesi Sitenin temel unsuru ve olmazsa olmazlarındandır.  


http://www.ekmeksanati.com sitesinde bulunan yazı ve fotoğrafların kaynak gösterilmeden, izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.


Daha fazla bilgi için lütfen ağağıdaki elektronik posta adresinden irtibata geçiniz:


ekmeksanati@hotmail.com