Hecha İndirim Fırsatı

Hecha Döküm Tencereleri indirimli temin fırsatı:Sevgili Ekmek Dostları,


Özellikle yoğrulmayan ekmeğin bence en güzel piştiği döküm tencere için yerli ve kaliteli imalat yapan Hecha Döküm Tencereleri sahibi Sayın Yağız İzgül'e konu ile ilgili elektronik posta atmıştım.


Sağolsun kendisi konu ile ilgilendi. Cevabi mesajını aşağıya alıyorum.


İlgilenen arkadaşlara duyurulur:


"Herşeyden önce alakanız için çok teşekkürler.

Şunu söylemek isterim ki bizim kendi mağazalarımız mevcut değil, bayiler ile çalışıyoruz. Bunun dışında kendi web sitemizden satışımız mevcut ancak buradan da böyle bir indirimi nasıl gerçekleştirebiliriz bilmiyorum. Teknik arkadaşlarla bunu tartışıp sizi bilgilendirmem gerekecek. Mümkünse bir internet kuponu yapar ve sizin sitenizden yönlendirdiğimiz tüketicilere indirim veririz. Bu konuda kesin dönüş için teknik arkadaşlar ile konuşacağım.


Ancak şimdilik bize yönlendirdiğiniz tüketici arkadaşlardan telefonda sipariş alalım (normalde yaptığımız bir uygulama değil ancak böylesi gönülden bir işte bir istisna ne güzel), ekmeksanatı vasıtası ile aradıklarını belirttikleri takdirde sadece maxipot ve minicook ürünlerinde %15 indirim uygulayalım ve banka havalesi karşılığı adreslerine gönderim yapalım.


Saygılarımla


Yağız İzgül

yagiz.izgul@hecha.com.tr

www.hecha.com.tr


t   212 3245075

f   212 3245049

t   532 2941550"