Söke Un DenemeleriSöke Un'un test amaçlı gönderdiği paket.Karışım ve özel amaçlı unlar görülmekte.Söke Unları diğer sitelerden de rahatça görebileceğiniz gibi ürününü test ve destek amaçlı olarak ekmek ya da yemek sitelerine gönderen, arkasından da ürününün arkasında sonuna kadar durabilen büyük bir firma. Kendileri EkmekSanatı ile yakından ilgilendiler. Umarım yüz yüze görüşmek de nasip olur.


Hemen her zevke ve lezzete hitap eden yedi çeşit hazır karışım ve yine yedi çeşit un ile oldukça geniş paket un ürün gamına sahiptir. Hazır karışımları EYM'ler için özellikle EYM'yi test amaçlı olarak da kullanılabilecek kaliyede ürünlerdir. Hazır karışım kullanmak istemeyenler ve özellikle el emeği ekmeği tercih edenler diğer özel amaçlı paketlerden gönül rahatlığıyla kullanabilirler. Tüm paket ürünleri belirli bir standardın üzerinde olup, her tür ekmek ya da benzeri mamüllerinizde rahatlıkla kullanabileceği yapılan uygulamalarla da kendini göstermiştir.


Tüm ürünleri hakkında Söke Un ile rahatlıkla görüşebilir, bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Ürünleri ve verdiği destek bakımından Söke Un'a teşekkür ederiz.


Söke Un kullanılarak yapılan ekmeklerden bazıları:


Hazır karışımlar ile tepe kümbetli, maya sönüm yırtıklı, hacimli ve dolgun ekmekler yapmak çok kolay.Dokuların yakından görünüşüEkşi Mayalı, yedi tahıllı ekmekÇavdarlı Köy EkmeğiÇavdarlı Köy Ekmeğinin hamuru yoğrulurken. Elastik ve Plastik yapıya dikkat.Kepekli Ekmek UygulamasıKomo Ekmeği Uygulaması.